RMC1/4-132JTE
MFR.Part #
RMC1/4-132JTE
JLCPCB Part #
C6654202
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS