RMC1/4-112JTE
MFR.Part #
RMC1/4-112JTE
JLCPCB Part #
C6654196
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS