RMC1/4K2050FTE
MFR.Part #
RMC1/4K2050FTE
JLCPCB Part #
C6397505
Description
-55℃~+155℃ 205Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS