RN73R2ETTD2343B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2343B50
JLCPCB Part #
C2609443
Description
-55℃~+155℃ 234kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS