RMC1/2-1R60FTE
MFR.Part #
RMC1/2-1R60FTE
JLCPCB Part #
C5876285
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.6Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS