RMC1/32-2491FPA
MFR.Part #
RMC1/32-2491FPA
JLCPCB Part #
C6654131
Description
-55℃~+125℃ 2.49kΩ 30mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS