RMC1/8K34R8FTP
MFR.Part #
RMC1/8K34R8FTP
JLCPCB Part #
C909258
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 34.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS