RMC1/20-3R6JPA
MFR.Part #
RMC1/20-3R6JPA
JLCPCB Part #
C5855658
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 3.6Ω 50mW Thick Film Resistor ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS