RMC1/32-2492FPA
MFR.Part #
RMC1/32-2492FPA
JLCPCB Part #
C5726814
Description
-55℃~+125℃ 24.9kΩ 30mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS