RMC1/32-2941FPA
MFR.Part #
RMC1/32-2941FPA
JLCPCB Part #
C5856109
Description
-55℃~+125℃ 2.94kΩ 30mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS