RMC1/32-101JPA
MFR.Part #
RMC1/32-101JPA
JLCPCB Part #
C7055316
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 30mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS