RMC1/32-5102FPA
MFR.Part #
RMC1/32-5102FPA
JLCPCB Part #
C6271117
Description
-55℃~+125℃ 30mW 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS