RMC1/32-3302FPA
MFR.Part #
RMC1/32-3302FPA
JLCPCB Part #
C5876519
Description
-55℃~+125℃ 30mW 33kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS