RMC1/16SK30R0FTH
MFR.Part #
RMC1/16SK30R0FTH
JLCPCB Part #
C20093300
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS