RMC1/2-912JTE
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/2-912JTE
JLCPCB Part #
C6398080
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 750mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS