RMC1/2-915JTE
MFR.Part #
RMC1/2-915JTE
JLCPCB Part #
C5726332
Description
-55℃~+155℃ 750mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS