RMC1/2-512JTE
MFR.Part #
RMC1/2-512JTE
JLCPCB Part #
C20093738
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS