ERJ-L1DUF96MU
MFR.Part #
ERJ-L1DUF96MU
JLCPCB Part #
C4069831
Package
2010
Description
-55℃~+125℃ 500mW 96mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS