RMC1/8-1R0JTP
MFR.Part #
RMC1/8-1R0JTP
JLCPCB Part #
C5727230
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 1Ω 250mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS