RMC1/2-8R25FTE
MFR.Part #
RMC1/2-8R25FTE
JLCPCB Part #
C20093760
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 750mW 8.25Ω Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS