SR73W2HTTE8R66F
MFR.Part #
SR73W2HTTE8R66F
JLCPCB Part #
C2601039
Description
-55℃~+150℃ 750mW 8.66Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS