RMC1/32-620JPA
MFR.Part #
RMC1/32-620JPA
JLCPCB Part #
C5856211
Description
-55℃~+125℃ 30mW 62Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS