RLC63-R075FTE
MFR.Part #
RLC63-R075FTE
JLCPCB Part #
C2598242
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 1W 75mΩ Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS