RMC1/20-3013FPA
MFR.Part #
RMC1/20-3013FPA
JLCPCB Part #
C6653963
Description
-55℃~+155℃ 301kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS