RPC35685JTE
MFR.Part #
RPC35685JTE
JLCPCB Part #
C2597905
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 6.8MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS