RMC1/20-3093FPA
MFR.Part #
RMC1/20-3093FPA
JLCPCB Part #
C6270934
Description
-55℃~+155℃ 309kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS