RMC1/20-1543FPA
MFR.Part #
RMC1/20-1543FPA
JLCPCB Part #
C5855441
Description
-55℃~+155℃ 154kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS