RMC1/8-825JTP
MFR.Part #
RMC1/8-825JTP
JLCPCB Part #
C20095100
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS