RMC1K71R5FTE
MFR.Part #
RMC1K71R5FTE
JLCPCB Part #
C5856084
Description
-55℃~+155℃ 1W 71.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS