RPC16180JTP
MFR.Part #
RPC16180JTP
JLCPCB Part #
C4084002
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS