RMC1/20-9530FPA
MFR.Part #
RMC1/20-9530FPA
JLCPCB Part #
C5726641
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 50mW 953Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS