RMC1/8K7681DTP
MFR.Part #
RMC1/8K7681DTP
JLCPCB Part #
C7343702
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.68kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS