RMC1/2K1103FTE
MFR.Part #
RMC1/2K1103FTE
JLCPCB Part #
C6397233
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS