RMC1/16K1474FTP
MFR.Part #
RMC1/16K1474FTP
JLCPCB Part #
C6976273
Description
-55℃~+155℃ 1.47MΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS