RMC1/8K3160DTP
MFR.Part #
RMC1/8K3160DTP
JLCPCB Part #
C6654450
Description
-55℃~+155℃ 250mW 316Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS