RMC1/2K5363FTE
MFR.Part #
RMC1/2K5363FTE
JLCPCB Part #
C20094270
Description
-55℃~+155℃ 536kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS