RPC203R3JTP
MFR.Part #
RPC203R3JTP
JLCPCB Part #
C2597628
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 3.3Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS