RMC1K5622FTE
MFR.Part #
RMC1K5622FTE
JLCPCB Part #
C5727749
Description
-55℃~+155℃ 1W 56.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS