RMC1/8K3161DTP
MFR.Part #
RMC1/8K3161DTP
JLCPCB Part #
C7289193
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.16kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS