RMC1/8K1022FTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/8K1022FTP
JLCPCB Part #
C20095108
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS