RMC1/8K90R9FTP
MFR.Part #
RMC1/8K90R9FTP
JLCPCB Part #
C6654503
Description
-55℃~+155℃ 250mW 90.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS