RMC1/8K1021FTP
MFR.Part #
RMC1/8K1021FTP
JLCPCB Part #
C7344502
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS