RPC20120JTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RPC20120JTP
JLCPCB Part #
C2597620
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 150V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS