RGC1/32C2742DPA
MFR.Part #
RGC1/32C2742DPA
Description
-55℃~+125℃ 27.4kΩ 30mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS