RMC1/4K9530FTE
MFR.Part #
RMC1/4K9530FTE
JLCPCB Part #
C7055596
Description
-55℃~+155℃ 500mW 953Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS