RMC1/2K9530FTE
MFR.Part #
RMC1/2K9530FTE
JLCPCB Part #
C20094336
Description
-55℃~+155℃ 750mW 953Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS