RMC1/4K2403FTE
MFR.Part #
RMC1/4K2403FTE
JLCPCB Part #
C7055527
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS