RPC35302JTE
MFR.Part #
RPC35302JTE
JLCPCB Part #
C2597917
Description
-55℃~+155℃ 200V 3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS