RMC1/2K6652FTE
MFR.Part #
RMC1/2K6652FTE
JLCPCB Part #
C20094291
Description
-55℃~+155℃ 66.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS