RMC1/4K8452FTE
MFR.Part #
RMC1/4K8452FTE
JLCPCB Part #
C7288883
Description
-55℃~+155℃ 500mW 84.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS